فراموشی مشخصات خود؟

با ما به روز باشید ، مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


طراحی کاتالوگ

امروزه تبلیغات اساس یک تجارت موفق است. هر اندازه محصول یا خدمات با ارزشی داشته باشيد، مادامی که آن را به ديگران معرفی نکنيد، هیچ نتیجه ای بدست نخواهید آورد. طراحی کاتالوگ در تبلیغات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از این جهت که باید مجموعه از محصولات و خدمات شما را به خوبی و با طرحی خاص به مشتربان معرفی کند . طراحی کاتالوگ به عنوان ابزاری گویا که به راحتی قابل حمل و قابل دسترسی می باشد می تواند رابط حرفه ای میان شما و مشتریانتان باشد . طراحی کاتالوگ حرفه ای با طرحی زیبا به راحتی می تواند محصولات شما را به تصویر بکشد و خیلی آسان تر از توضیحات نظر افراد را بخود جلب کرده و آن ها را توصیف کند . 

 

 


طراحی کاتالوگ حرفه ای
گروه مشاوران طراحی کاتالوگ کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر با استفاده از توانایی های طراحان حرفه ای و خلاق و متخصص در زمینه طراحی کاتالوگ و طراحی کاتالوگ حرفه ای و خلق طراحی های کاملا خلاقانه و منحصربفرد تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند شما را در طراحی کاتالوگ دلخواهتان یعنی داشتن طرحی زیبا از کاتالوگ و همچنین طراحی کاتالوگ ارزان و در عین حال چشم نواز یاری نماید.فعالیت های طراحی کاتالوگ با محوریت افزایش رضایتمندی مشتریان و با تشکیل کارگروه های تخصصی و مستقل انجام می گیرد.

 

 

فعالیتهای طراحی کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر :


طراحی کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ محصولات
طراحی و چاپ انواع بروشور
طراحی و چاپ ست اداری
طراحی و چاپ انواع فولدر
طراحی و چاپ پوستر
طراحی و چاپ بولتن ها ی داخلی
طراحی و چاپ ساک دستی سوزنی و برزنتی
طراحی و چاپ نایلون و کیسه
طراحی و چاپ تقویم دیواری و رومیزی، سررسید
طراحی و چاپ جعبه و کارتن
طراحی و چاپ فاکتور با سریال
طراحی و چاپ CD و کاور CD
انواع خدمات چاپ دیجـــیتال
چاپ پاپ آپ
چاپ بنر
چاپ تابلو شاسی
چاپ استند
طراحی و چاپ کاتالوگ فوری
طراحی و چاپ سربرگ و تراکت
طراحی و چاپ کارت دعوت - کارت تبریک

 

ضمانت کیفیت طراحی و همچنین تعهد کیفیت و زمان تحویل به موقع چاپ ، خلاقیت و ایده پردازی در طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور از مهمترین اصول کار در بخش طراحی کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر می باشد.همچنین هزینه کمتر و قیمت چاپ ارزان تر مدنظر قرار داده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشترو دریافت قیمت کاتالوگ و بروشورو همچنین دریافت نمونه کاتالوگ و سفارش با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.بالا