فراموشی مشخصات خود؟

با ما به روز باشید ، مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


فیلم سازی صنعتی

در حال حاضر ممکن است هر شخص در طول یک شبانه‌روز با بسیاری ویدئو و تصویر سر و کار داشته باشد. از تلویزیون شخصی گرفته تا تلویزیون‌های شهری، مترو و اتوبوس و … از طرفی فضاهای مجازی عرصه گسترده‌ای را برای این مطلب فراهم کرده. اما بالواقع کدامیک از این فیلم‌ها و ویدئوها نظر ما را جلب می‌کند؟ آیتم‌هایی که برای نخاطب امروز با این زندگی شهری و شلوغ جذابیت دارد چیست؟

 

 

چه چیزهایی الویت دارد تا چشم‌ها آن فیلم یا تصویر را به دقت ببینند؟ علم تبلیغات با تکیه بر موارد هنری، علمی، پزشکی، روانشناسی و … به همه این سوالات و هزاران سوال مهم دیگر پاسخ می‌دهد. تصویر متحرک (فیلم و ویدئو، تیزر تبلیغاتی، تیزر صنعتی، فیلم صنعتی و … ) به عنوان پر مخاطب‌ترین و مهمترین آیتمی است که بعد از گذشت سالیان دراز از عمر تبلیغات هنوز پرمخاطب‌ترین تکنیک تبلیغات است،

 


ویژگیهای فیلم مستند تبلیغی و عکاسی صنعتی :


قدرت در معرفی کالا و خدمات :
یک فیلم تبلیغاتی یا آگهی تصویری موجز و موثر ، به معرفی کالا یا خدمات شما در بازار کمک می کند. و شما و خدمات یا کالاهایتان را با قدرت به عموم مخاطبین معرفی خواهد کرد .


متقاعد سازی ، با معجزه تصویر :
فیلم و یا آگهی تبلیغاتی به شما کمک می کند تا با متقاعد سازی مخاطبانتان به واسطه تکنیکهای روانشناختی ، برگ برنده بازار را به آسانی در دست بگیرید .


نمایش حسن نیت ، شهرت خدمات :
کمک به مشهور شدن و یا نمایش حسن نیت در عمل کرد شرکت ، که جزء عناصر اصلی در برخورد با رقبای بازار است. تنها با قدرت تصویر و نمایش مسحور کننده فیلم تبلیغاتی است که به دست می آید.


آموزش افراد و روی آوری به خدمات :
شما تنها به وسیله فیلم تبلیغاتی برای معرفی کالا و خدمات خودتان است که می توانید به آموزش افراد درباره کالاهای جدید و روشهای استفاده از آنها به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان و با موثر ترین شیوه بپردازید.

 


نمایش تمایز و برتری خدمات و کالاهای شما :
امروزه ساخت فیلمهای تبلیغاتی و ارائه ی موثر آن در نمایشگاه ها و به مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند با استفاده از این فناوری جدید و تاثیر گذار ، کالاها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.
. با توجه به اینکه هزینه تولید یک فیلم تبلیغاتی ، صنعتی و یا آگهی ویدیویی رابطه مستقیم با موضوع، طرح و ایده آن دارد، لازمه برآورد هزینه ، اطلاعات کافی از محصولات و خدمات مشتریان می باشد؛ لذا واحدهای مشاوره ما آماده پاسخگویی به سوالات و برنامه های تبلیغاتی شما مشتریان محترم می باشند .بالا