فراموشی مشخصات خود؟

با ما به روز باشید ، مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


طراحی و چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

شرکت ها و سازمان های مختلف به طراحی کاتالوگ و سپس چاپ کاتالوگ و بروشورهای محصولات خود به منظور معرفی اختصاصی محصولات و یا خدمات شان به مشتریان و علاقه مندان اقدام می کنند . چاپ کاتالوگ کالاها باید جذاب بوده تا بازار هدف ترغیب به مطالعه و دیدن محصولات داخل کاتالوگ شوند و علاوه بر جذابیت باید حاوی اطلاعات مفیدی از کالا و محصول مورد نظر باشد.

 

 
با توجه به زیاد بودن شیوه های چاپ کاتالوگ نظیر سایز، جنس، صحافی و همچنین خدمات پس از چاپ کاتالوگ مختلفی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، تهیه لیست قیمت جامع برای آن امکان پذیر نمی باشد و برای نشان دادن قیمت دقیق نیاز به جزئیات چاپ کاتالوگ می باشد، لذا برای استعلام قیمت چاپ کاتالوگ های اختصاصی تر میبایستی با کارشناسان کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر مشاوره نمایید.

همواره چاپ کاتالوگ یکی از مفیدترین و قوی ترین ابزارها برای تبلیغات شرکت ها و سازمان ها می باشد، کاتالوگ شامل مجموعه ای اطلاعات و راهنما در مورد یک یا چند محصول یا خدمات است، به صورتی که اطلاعات و مفهوم خود را به مشتری انتقال می دهد. چاپ کاتالوگ آفست یک راه مقرون به صرفه برای معرفی خود در یک فرمت فیزیکی چشم نواز میباشد. چاپ کاتالوگ با کیفیت، شفاف و با دوام نقش بسزایی در ارائه بهتر خدمات شما را دارد. تعیین بازار هدف ،زمان و نحوه توزیع بسیار در موفقیت کاتالوگ موثر می باشد .

 

 

طراحی و چاپ کاتالوگ

در طراحی و چاپ کاتالوگ آفست باید نکاتی مهمی رعایت شود که شامل : نوع کاغذ مصرفی کاتالوگ انتخاب گرماژ کاغذ، مات یا براق بودن کاغذ بر اساس نوع طرح ، تعیین سایز کارو ابعاد استاندارد کاتالوگ در بصرفه ترین حالت ، صفحه آرایی و صفحه آرایی اصولی ، نظارت بر چاپ کاتالوگ ، نوع صحافی ، برش و بسته بندی کاتالوگ ، همه این عوامل در روند چاپ کاتالوگ حرفه ای تاثیر گذار می باشد. چاپ کاتالوگ به دلیل برخوردار بودن از تعداد صفحات بیشتر علاوه بر معرفی و ترویج اهداف سازمانی به شرح ریز مشخصات و ظرایف موضوع و کالا می پردازد.

 

 

چاپ کاتالوگ حرفه ای و ایده آل با طراحی ساختار گرافیکی مناسب بدیهی است نقش بسزایی در بازار هدف و مشتریان دارد به همین دلیل کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر با به کارگیری آخرین استانداردها روز دنیا خدماتچاپ کاتالوگ حرفه ای را به شما عزیزان ارائه می دهد.

 طراحی کاتالوگ

امروزه تبلیغات اساس یک تجارت موفق است. هر اندازه محصول یا خدمات با ارزشی داشته باشيد، مادامی که آن را به ديگران معرفی نکنيد، هیچ نتیجه ای بدست نخواهید آورد. طراحی کاتالوگ در تبلیغات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از این جهت که باید مجموعه از محصولات و خدمات شما را به خوبی و با طرحی خاص به مشتربان معرفی کند . طراحی کاتالوگ به عنوان ابزاری گویا که به راحتی قابل حمل و قابل دسترسی می باشد می تواند رابط حرفه ای میان شما و مشتریانتان باشد . طراحی کاتالوگ حرفه ای با طرحی زیبا به راحتی می تواند محصولات شما را به تصویر بکشد و خیلی آسان تر از توضیحات نظر افراد را بخود جلب کرده و آن ها را توصیف کند . 

 

 


طراحی کاتالوگ حرفه ای
گروه مشاوران طراحی کاتالوگ کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر با استفاده از توانایی های طراحان حرفه ای و خلاق و متخصص در زمینه طراحی کاتالوگ و طراحی کاتالوگ حرفه ای و خلق طراحی های کاملا خلاقانه و منحصربفرد تمامی تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند شما را در طراحی کاتالوگ دلخواهتان یعنی داشتن طرحی زیبا از کاتالوگ و همچنین طراحی کاتالوگ ارزان و در عین حال چشم نواز یاری نماید.فعالیت های طراحی کاتالوگ با محوریت افزایش رضایتمندی مشتریان و با تشکیل کارگروه های تخصصی و مستقل انجام می گیرد.

 

 

فعالیتهای طراحی کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر :


طراحی کاتالوگ
طراحی و چاپ کاتالوگ محصولات
طراحی و چاپ انواع بروشور
طراحی و چاپ ست اداری
طراحی و چاپ انواع فولدر
طراحی و چاپ پوستر
طراحی و چاپ بولتن ها ی داخلی
طراحی و چاپ ساک دستی سوزنی و برزنتی
طراحی و چاپ نایلون و کیسه
طراحی و چاپ تقویم دیواری و رومیزی، سررسید
طراحی و چاپ جعبه و کارتن
طراحی و چاپ فاکتور با سریال
طراحی و چاپ CD و کاور CD
انواع خدمات چاپ دیجـــیتال
چاپ پاپ آپ
چاپ بنر
چاپ تابلو شاسی
چاپ استند
طراحی و چاپ کاتالوگ فوری
طراحی و چاپ سربرگ و تراکت
طراحی و چاپ کارت دعوت - کارت تبریک

 

ضمانت کیفیت طراحی و همچنین تعهد کیفیت و زمان تحویل به موقع چاپ ، خلاقیت و ایده پردازی در طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور از مهمترین اصول کار در بخش طراحی کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر می باشد.همچنین هزینه کمتر و قیمت چاپ ارزان تر مدنظر قرار داده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشترو دریافت قیمت کاتالوگ و بروشورو همچنین دریافت نمونه کاتالوگ و سفارش با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.بالا