فراموشی مشخصات خود؟

با ما به روز باشید ، مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


ساخت فیلم های تبلیغاتی

بدون شک تاثیر گزارترین گونه تبلیغات، گزینه های تصویری آن است. با یک برنامه ریزی صحیح و اصولی و مشاوره گرفتن از زبده ترین گروه های تبلیغاتی می توان به رسیدن به موفقیت ۱۰۰% فکر کرد. کانون فرهنگی رسانه ای و تبلیغاتی کامیار بهادر با در اختیار داشتن بهترین گزینه های تبلیغاتی امکانات زیر را در یک مجموعه برای شما گرد هم آورده است.

 


برنامه ریزی و تامین برنامه
- مجری پخش تیزر های تبلیغاتی از شبکه های سراسری و استانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.
– ساخت تیزر تبلیغاتی و آگهی های بازرگانی تلوزیونی.
– ساخت گزارش آگهی، رپرتاژ.
– ساخت فیلم صنعتی و تبلیغاتی.
– ساخت فیلم های سینمایی.
– ساخت انیمیشن های تلویزیونی.
– مشاوره تبلیغاتی آکادمیک و ایده های نوین تبلیغاتی.
– تحقیق، بررسی، گردآوری، تجزیه و تحلیل اطلاعات از وضعیت تولید و توزیع کالا، آثار و خدمات در زمینه های کاربردی تبلیغاتی بازرگانی.
– ایجاد ارتباط و هماهنگی و همکاری با واحد های مربوط در سازمان به منظور تولید و پخش آگهی و تبلیغات درون برنامه
– بازاریابی، پذیرش طراحی، تولید و اجرای آگهی های بازرگانی و برنامه های تبلیغاتی.
– کنترل محتوا یی و فنی آگهی ها و برنامه های تبلیغاتی درون برنامه ای براساس ضوابط مصوب.

 

برای تهیه و تولید و پخش تیزرهای خود با ما در تماس باشید. کارشناسان ما شما را در امور زیر همراهی می کنند:


الف) بررسی و پژوهش بر روی تولید کالاهای مختلف مشتریان محترم .
ب) آمارگیری منظم و مرتب از جامعه مخاطبان به جهت اطلاع از وضعیت دقیق تفکر و استنباط آنان از تولیدات و تبلیغات مشتریان آگهی دهنده در رسانه ملی .
ج) انجام طرح های مخاطب شناسی محصول و پر رنگ نمودن ظرفیت های اجرایی بر اساس این آمار گیری .
د) انجام امور مربوط به مدیریت پخش و کنداکتورها منطبق بر اسلوب اجرایی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ((ویژه تیزرهای رادیویی و تلویزیونی )) .
ه) برنامه ریزی علمی و موشکافانه مدون و منسجم بر روی تمام فضا های تبلیغاتی ممکن از تلویزیونی تا محیطی به جهت. برقراری ارتباط صحیح، هدفمند و تاثیر گذار بین تبلیغات تلویزیونی و محیطی بر اساس سیاست گذاری یکسان و نظارت بر روی کلیه فعالیت های تبلیغاتی مجموعه محترم آگهی دهنده .
و) ارائه کلیه خدمات تبلیغاتی متناسب با بودجه تبلیغات شما
ز) زمینه سازی جهت حضور کالای تولید شده (محصول) در سریال های تلویزیونی و فیلم های سینمایی قوی با بودجه ای مشخص و محدود.
ح) شرطی سازی مخاطبان بوسیله تداعی نام و لوگو با ساخت تیزرهای مبنایی .
ط) ساخت تیزرهای گوناگون دارای محتوا با کیفیت تصویری بسیار عالی برای شبکه های استانی و پخش در شهرستان های تابعه آن با تکیه بر زبان، قومیت، خصوصیات و فرهنگ آن منطقه.
ی) تدوین طرح محصول ـ جایزه به شکلی فراگیر و تحریک کننده و تاثیرگذار در جامعه مخاطبان.
ک) تهیه و تولید کاتالوگ های الکترونیکی به عنوان پدیده نوین عرصه تبلیغات و پیوند دهنده تبلیغات تلویزیونی و محیطی
ل) ارائه گزارش ماهیانه با ترسیم نمودار علمی پیرامون موقعیت بودجه و عملکرد تبلیغاتی و نیز تعیین میزان بردکارشناسی .
م) تدوین، تنظیم و حفظ آرشیو تیزرهای تهیه شده و نسخه کامل آن جهت ارائه به مشتریان.جلوه های ویژه

جلوه های ویژه و دنیای مجازی از موارد بسیار مهمی هستند که امروزه در فیلم های مختلف نقش بسزایی را ایفا می کند .خلق شخصیت های مجازی، بازسازی اجسام و مکان ها، شبیه سازی جانداران بصورت واقعی و … همگی امری دشوار و یا حتی غیر ممکن هستند که با اتکا به این علم به واقعیت تبدیل شده اند. دانش کافی و به روز بودن، داشتن سخت افزار و نرم افزار های کاربردی در این زمینه یکی از مهمترین مولفه های موفقیت در این فن می باشد

 

 

 

 پیش توليد و پشت صحنه

پیش تولید مهم ترین بخش تولید یك فیلم دارای جلوه های بصری است. اینجا جایی است كه دانسته ها را به اشتراك می گذاریم و بررسی می كنیم چه چیزی ممكن است و چه چیزی غیرممكن و كدامیك از این غیر ممكن ها می تواند به صورت باورپذیری ممكن شوند و به تصویر كشیده شوند.

 

 

 فیلم سازی خبری

بسیاری از دستگاه های اجرایی ، سازمان ها ، نهاد ها و ارگانها ، بخش ها ی دولتی یا خصوصی و دانشگاه ها در کشور با اهدافی از پیش تعیین شده به طور سالانه و مداوم اقدام به برگزاری همایش ها و سمینار های متفاوتی می نمایند .این گردهمایی ها با هر موضوعی که برگزار شود مجریان آن می خواهند مخاطبین خود را از آخرین اطلاعات ، دستاورد ها و تحولات انجام گرفته در مجموعه های خود با خبر کنند ، که این امر برای آنان از اهمیت بسیاری برخوردار است ، از این رو چگونگی اجرای این همایش ها و سمینار ها هم می تواند حائز اهمیت فراوان باشد . این گروه در بخش برگزاری سمینار و همایش ارائه دهنده خدماتی مانند امور اجرایی و امور فنی می باشد .

 

 

 فیلم سازی صنعتی

در حال حاضر ممکن است هر شخص در طول یک شبانه‌روز با بسیاری ویدئو و تصویر سر و کار داشته باشد. از تلویزیون شخصی گرفته تا تلویزیون‌های شهری، مترو و اتوبوس و … از طرفی فضاهای مجازی عرصه گسترده‌ای را برای این مطلب فراهم کرده. اما بالواقع کدامیک از این فیلم‌ها و ویدئوها نظر ما را جلب می‌کند؟ آیتم‌هایی که برای نخاطب امروز با این زندگی شهری و شلوغ جذابیت دارد چیست؟

 

 

چه چیزهایی الویت دارد تا چشم‌ها آن فیلم یا تصویر را به دقت ببینند؟ علم تبلیغات با تکیه بر موارد هنری، علمی، پزشکی، روانشناسی و … به همه این سوالات و هزاران سوال مهم دیگر پاسخ می‌دهد. تصویر متحرک (فیلم و ویدئو، تیزر تبلیغاتی، تیزر صنعتی، فیلم صنعتی و … ) به عنوان پر مخاطب‌ترین و مهمترین آیتمی است که بعد از گذشت سالیان دراز از عمر تبلیغات هنوز پرمخاطب‌ترین تکنیک تبلیغات است،

 


ویژگیهای فیلم مستند تبلیغی و عکاسی صنعتی :


قدرت در معرفی کالا و خدمات :
یک فیلم تبلیغاتی یا آگهی تصویری موجز و موثر ، به معرفی کالا یا خدمات شما در بازار کمک می کند. و شما و خدمات یا کالاهایتان را با قدرت به عموم مخاطبین معرفی خواهد کرد .


متقاعد سازی ، با معجزه تصویر :
فیلم و یا آگهی تبلیغاتی به شما کمک می کند تا با متقاعد سازی مخاطبانتان به واسطه تکنیکهای روانشناختی ، برگ برنده بازار را به آسانی در دست بگیرید .


نمایش حسن نیت ، شهرت خدمات :
کمک به مشهور شدن و یا نمایش حسن نیت در عمل کرد شرکت ، که جزء عناصر اصلی در برخورد با رقبای بازار است. تنها با قدرت تصویر و نمایش مسحور کننده فیلم تبلیغاتی است که به دست می آید.


آموزش افراد و روی آوری به خدمات :
شما تنها به وسیله فیلم تبلیغاتی برای معرفی کالا و خدمات خودتان است که می توانید به آموزش افراد درباره کالاهای جدید و روشهای استفاده از آنها به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان و با موثر ترین شیوه بپردازید.

 


نمایش تمایز و برتری خدمات و کالاهای شما :
امروزه ساخت فیلمهای تبلیغاتی و ارائه ی موثر آن در نمایشگاه ها و به مشتریان به عنوان یک فعالیت بازاریابی رقابتی در آمده است. هر شرکتی تلاش می کند با استفاده از این فناوری جدید و تاثیر گذار ، کالاها و خدمات خود را نسبت به مشابهات آن در بازار به نحوی بهتر و متفاوت تر عرضه کند.
. با توجه به اینکه هزینه تولید یک فیلم تبلیغاتی ، صنعتی و یا آگهی ویدیویی رابطه مستقیم با موضوع، طرح و ایده آن دارد، لازمه برآورد هزینه ، اطلاعات کافی از محصولات و خدمات مشتریان می باشد؛ لذا واحدهای مشاوره ما آماده پاسخگویی به سوالات و برنامه های تبلیغاتی شما مشتریان محترم می باشند .تصویربرداری هوایی ، هلی شات

خدمات تصویربرداری هوایی این مجموعه با پیشینه فعالیت های متخصصان شرکت به صورت حرفه ای و تخصصی در حال انجام است. ما مشرف به تمامی تجهیزات حرفه ای این حوزه  و قادر به پرواز و ارائه خدمات تصویربرداری هوایی در نقاط مختلف کشور با انواع دوربین های پرنده هستیم. پرسنل متخصص گروه کامیار بهادر در بخش خدمات، دارای تجربه فنی بسیار بالا، مسلط به راه اندازی و خلبانی انواع سیستم های پروازی بدون سرنشین عمودپرواز در کلاس مالتی روتور هستند.

 

 

 

 

 

تصویربرداری هوایی یا هلی‌ شات چیست؟
فیلمبرداری هوایی (هلی‌ شات) این امکان را به شما می‌دهد که مکان مورد نظر را از نمای دلخواه به تصویر بکشید و کارگردان فیلم خود باشید. پرنده‌های بلندپرواز کانون تبلیغاتی آنی‌بین با گذر از خیابان‌ها و جاده‌ها، کارخانه‌ی شما را چشم‌نوازتر از آنچه که چشم‌ قادر به دیدن است در حافظه‌ی خود نقش می‌کند. این پرنده‌ها تا بلندترین ارتفاعات پرواز می‌کنند، دشت‌‌ها و صحراها را در می‌نوردند و با عبور از مسیرهای سخت‌گذر، ناب‌ترین تصاویر را از معادن و نیروگاه‌ها به ثبت می‌رساند.

 

با خدمات تصویربرداری هوایی می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید...
با خدمات تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) می‌توانید بر روی دریاها به حرکت درآیید و سکوها و اسکله‌های نفتی یا کشتی‌های خود را با شکوه هرچه‌تمام‌تر به مخاطب خود معرفی و ارائه نمایید. کانون تبلیغاتی کامیار بهادر با بهره‌گیری از به‌روزترین ربات‌های پرنده، تصاویری باورنکردنی را به ثبت می‌رساند تا فیلم‌های صنعتی و تبلیغاتی خود را در بالاترین سطح استاندارهای جهانی آن‌گونه که شایسته‌ی شماست در اختیار قرار دهد. این ربات‌ها قادر به تصویربرداری با کیفیت 4K هستند و مجهز بودن آن‌ها به گیمبال سه‌محوره (لرزش‌گیر دوربین) باعث می‌شود تا تصاویری شفاف‌ و رنگ‌هایی زنده را در آرامشی خیره‌کننده شاهد باشید؛ تجربه‌ای که برای هر کسی بدل به خاطره‌ای منحصربه‌فرد می‌گرددد.

 

با خدمات هلی‌ شات کانون تبلیغاتی کامیار بهادر ، هر ایده‌ای برای تبلیغ جذاب‌تر می‌شود.
همه‌ی ما از کودکی با نوعی حسرت به پرواز پرندگان می‌نگریستیم. گاهی خود را پرنده‌ای تصور می‌کردیم که از فراز آسمان برهمه‌چیز مسلط است. خانه، کوچه، شهر… همه‌چیز از آن بالا زیباتر به نظر می‌رسد. پرواز، همیشه بزرگترین آرزوی انسان بوده و شاید به همین دلیل باشد که یکی از ویژگی‌های مشترک قهرمانان کودکی ما، پرواز بوده است. امروز تجربه‌ی پرواز و تماشای آنچه آرزو داریم، به آسانی امکان‌پذیر است. ما با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات تصویربرداری هوایی، تجربه‌ی تماشای بُعد تازه‌ای را به چشمان شما هدیه می‌دهیم.

 

ما از چه تجهیزاتی برای تصویربرداری هوایی استفاده می کنیم؟
کارشناسان ما پس از بررسی ابعاد و نیازهای هر پروژه ، از بهترین انتخاب های موجود استفاده خواهند کرد. این انتخاب ها می تواند از بین پرنده های کامپکت آماده پرواز سری فانتوم 3 مجهز به دوربین های فوق العاده 4K ، پرنده های متوسط سری اینسپایر ، پرنده های بزرگ سری S ، و یا پرنده های اختصاصی دست ساز باشد. برای سفارش دهنده نوع تجهیزات اهمیتی نخواهد داشت. آنچه مهم است تصاویری با کیفیت ، خلاقانه و بدیع است.

 

برای هرگونه سفارشات خاص و با شرایط ویژه ، و یا طرح سوال و كسب اطلاعات بیشتر ، با ما تماس بگیرید.

 

 خدمات عکاسی

هنر تصویرگری از دیرباز مورد توجه بشر بوده است به شکلی که هم اکنون بعد از گذشت هزاران سال آثار منقوش بر پیکره سنگ ها و سازه های دست بشر جاودانه باقی مانده و روایتگر وقایع، فرهنگ، تاریخ و رسوم ملل مختلف در دوره های گوناگون است. این هنر در اکثر زبان های جهان فوتوگرافی خوانده می شود که ترکیبی از دو کلمه یونانی فوتو به معنای نور و گرافی به معنای ثبت یا نگارش است ، بنابر این فتوگرافی به معنی نقش کردن با نور است. پس از گذشت سال ها و پیدایش دوربین های عکاسی و استفاده موثر از این ابزار در ثبت تصاویر، افراد بسیاری با تکیه بر آن به نمایش هرچه بیشتر داشته های خود پرداختند. عکاسی دارای سه جنبه علمی ، صنعتی و هنری است به عنوان یک علم متولد شد مانند یک صنعت گسترش یافت و به عنوان یک هنر تثبیت شد. عکاسی توسط یک شخص کشف و تکمیل نشده است بلکه نتیجه تلاش افراد مختلف در طول تاریخ بوده است. این گروه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و بکارگیری افراد مجرب در این زمینه توانایی اجرا و ارائه خدمات متنوع را داراست.

 

 تیزر تبلیغاتی

 

تیزر یا آگهی تبلیغاتی به علت پخش از رسانه های عمومی مانند تلویزیون یکی از تاثیر گذارترین و پر مخاطب ترین ابزار تبلیغات به شمار می رود ، عوامل بسیاری در شکل گیری یک تیرز تبلیغاتی خوب دخیل است که از مهمترین آن می توان به یک ایده خوب اشاره کرد ، دیگر عامل موثر در شکل گیری یک تیزر موفق اجرای قوی و کیفیت بالا می باشد که آن هم به نوبه خود از اهمیت بسیاری برخوردار است. از آمیزش این دو اصل یک فیلم تبلیغاتی تاثیر گذار و ماندگار خلق می شود که می تواند یک برند یا محصول را برای همیشه در اذهان جاودان نماید.

 بالا