فراموشی مشخصات خود؟

با ما به روز باشید ، مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


06/21 1396

تیزر یا آگهی تبلیغاتی به علت پخش از رسانه های عمومی مانند تلویزیون یکی از تاثیر گذارترین و پر مخاطب ترین ابزار تبلیغات به شمار می رود ، عوامل بسیاری در شکل گیری یک تیرز تبلیغاتی خوب دخیل است که از مهمترین آن می توان به یک ایده خوب اشاره کرد ، دیگر عامل موثر در شکل گیری یک تیزر موفق اجرای قوی و کیفیت بالا می باشد که آن هم به نوبه خود از اهمیت بسیاری برخوردار است. از آمیزش این دو اصل یک فیلم تبلیغاتی تاثیر گذار و ماندگار خلق می شود که می تواند یک برند یا محصول را برای همیشه در اذهان جاودان نماید.

 

 

 

انواع تیزر های تبلیغاتی :

تیزر تلويزيونی همان پیام بازرگانی میباشد که در میان برنامه های تلویزیون پخش میشوند و معمولا 15 تا 40 ثانیه هستند.

تیزر رادیویی که در این گونه تبلیغات فقط صدای گوینده به همراه موسیقی یا افکتهای صدا در میان برنامه های رادیویی شنیده میشوند.

تیزر تبلیغاتی سینمایی که به اصطلاح آنونس نیز گفته میشود قبل از فیلمهای سینمایی در سالنهای نمایش دهنده فیلم پخش میشوند.

گزارش آگهی که مستندی است با مدت زمان چند دقیقه ای که درباره خدمات و محصولات یا برند شما به صورت کامل گزارش میدهد.

فیلم صنعتی مستندی از خط تولید کارخانه یا کارگاه شما جهت معرفی به سایر شرکتها و پخش در نمایشگاههای مرتبط. .

 

این نکته را به خاطر بسپارید که می توانید مانند بسیاری از شرکت های موفق بدون نیاز به افزایش بودجه تبلیغاتی، میزان تکرار تبلیغات را افزایش داده، مخاطبان را در دفعات بیشتری با برند و محصولات خود مواجه سازید. برای رسیدن به این هدف کافی است آگهی های تبلیغاتی کوتاه تری تهیه کنید و دفعات پخش آنها را از طریق رادیو، تلویزیون یا سایر ابزارهای رسانه جمعی افزایش دهید. میزان تکرار آگهی ها از تأثیرگذارترین متغیرها بر مخاطبان است، به ویژه در خصوص تبلیغات تلویزیونی به دلیل غیرمنتظره و متفاوت بودن این آگهی ها، هر چه تعداد دفعات پخش بیشتر باشد و آگهی کوتاه تر و ساده تر طراحی شده باشد، احتمال مواجه مخاطبان با آن بیشتر خواهد بود. به بیان دیگر، تعداد افرادی که به این آگهی توجه می کنند چندین برابر می شود و در نتیجه، اثربخشی بودجه صرف شده تبلیغاتی شما نیز افزایش می یابد.

اگر در صدد پایه گذاری برندی قدرتمند هستید و می خواهید رهبر بازار خود باشید، فراموش نکنید که قدرتمندترین عامل تأثیرگذار بر میزان توجه مشتریان به برند شما، عامل زمان است؛ نه اندازه و حجم تبلیغات. پس اهمیت عامل زمان را دست کم نگیرید.

باید به خاطر داشته باشید که اگر بیش از حد به فعالیت های پیشبرد فروش تکیه کنید، در دراز مدت زیان خواهید کرد. زیرا این فعالیت ها نمی توانند جایگزین فعالیت های تبلیغاتی شوند و تأثیر قابل توجه تبلیغات در حفظ هویت و جایگاه برند در بازار قابل چشم پوشی نیست.

بالا