فراموشی مشخصات خود؟

با ما به روز باشید ، مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید


06/21 1396

هنر تصویرگری از دیرباز مورد توجه بشر بوده است به شکلی که هم اکنون بعد از گذشت هزاران سال آثار منقوش بر پیکره سنگ ها و سازه های دست بشر جاودانه باقی مانده و روایتگر وقایع، فرهنگ، تاریخ و رسوم ملل مختلف در دوره های گوناگون است. این هنر در اکثر زبان های جهان فوتوگرافی خوانده می شود که ترکیبی از دو کلمه یونانی فوتو به معنای نور و گرافی به معنای ثبت یا نگارش است ، بنابر این فتوگرافی به معنی نقش کردن با نور است. پس از گذشت سال ها و پیدایش دوربین های عکاسی و استفاده موثر از این ابزار در ثبت تصاویر، افراد بسیاری با تکیه بر آن به نمایش هرچه بیشتر داشته های خود پرداختند. عکاسی دارای سه جنبه علمی ، صنعتی و هنری است به عنوان یک علم متولد شد مانند یک صنعت گسترش یافت و به عنوان یک هنر تثبیت شد. عکاسی توسط یک شخص کشف و تکمیل نشده است بلکه نتیجه تلاش افراد مختلف در طول تاریخ بوده است. این گروه با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا و بکارگیری افراد مجرب در این زمینه توانایی اجرا و ارائه خدمات متنوع را داراست.

 

 

 

عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی یکی دیگر از نکات موردنیاز برای یک طراحی سایت متفاوت و قدرتمند می باشد. شاید اتفاق افتاده باشد شما تولید کننده بزرگی باشید یا ارایه دهنده خدمات باکیفیت و متفاوتی باشید آگاه سازید. جواب سوال شما در همین بخش نهفته است.عکاسی صنعتی می تواند تا دو برابر کیفیت تجسم بصری از خدمات و کالاهای شما را در ذهن مشتری افزایش داده و نهایتا از مشتریان بالقوه و بازدیدکنندگان سایت شما مشتریان بالفعل بیشتری را بسازد.

 

 

عکاسی خبری
در صورتی که دارای برند معتبری هستید و یا در همایش ها و مراسم زیادی شرکت میکنید که ممکن است برای کاربران شما جذاب باشد، عکاسی خبری از این مراسم می تواند کمک بسیاری به وجهه برند شما نماید. پس شما نیاز به یک تیم عکاسی دارید که با حضور در این موقعیت ها تصاویر موثری از حضور شما و برند شما ثبت کند.

 

 

عکاسی محیطی
عکاسی محیطی زمانی به کمک شما خواهد آمد که نیاز به نمایش موقعیت کاری شما یا محل استقرار کارمندان یا تجهیزات و کالاهای خود داشته باشید. برای برندهای متوسط اتفاق افتاده که با این سبک عکاسی توانسته اند کسب و کار و تولید و خدمات خود را بزرگتر جلوه داده و مشتریان بزرگ تجاری و سازمانی را متقاعد نمایند به جای انتخاب رقبای سطح بالاتر با انتخاب شما همان خدمات را بتوانند از شما انتظار داشته باشند. در این حالت خواهید توانست قدم های بزرگی در راستای افزایش سطح برند خود بردارید.

 

 

 

 

بالا